Магазин інструментів "Бобер"

Купуйте оригінальне!
Офіційний представник ТМ
STIHL MAKITA VIKING METABO

Магазин інструментів «Бобер»

Купуйте оригінальне! Офіційний представник ТМ

STIHL MAKITA VIKING METABO
Головна / Корисна інформація

Мотокультиватори VIKING

24-08-2014

Нові культиватори VIKING

Перекопування, корчування, розрихлення, культивування - справжня демонстрація сили. Завдяки інноваційним розробками інженерів VIKING, робота з цими культиваторами стає відчутно легшою, а результат - кращим. Потужні мотокультиватори, що заощаджують Ваші сили, стали ще зручнішими, а робота стала ще ефективнішою. Стабільна конструкція, надійні деталі й точно підібрані робочі інструменти. Нові культиватори VIKING: ось як робота перетворюється на задоволення.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Акумуляторна техніка STIHL

24-08-2014

В 2012 році на українському ринку з'явились нові акумуляторні інструменти STIHL: мотоножиці, повітродувка, дві мотокоси, мотопили а також акумуляторна газонокосарка VIKING. Ці інструменти поєднують в собі багато переваг, притаманних сучасним електричним і акумуляторним технологіям: вони працюють безшумно та без вихлопних газів, не потребують живлення від розетки і тому забезпечують свободу рухів. Надзвичайно практичні: завдяки інноваційній модульній системі акумулятори напругою 36 В і зарядні пристрої - сумісні зі всіма акумуляторними інструментами STIHL і VIKING. Інноваційні, унікальні, інтелектуальні – справжній STIHL.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Вибір та монтаж косильної гарнітури

24-08-2014


Щоб розпочати роботу з мотокосою, звичайно, потрібна правильно підібрана косильна гарнітура. У цьому розділі ми покажемо, яку косильну гарнітуру слід використовувати для вирішення різних задач зі скошування та розчищення і як її правильно встановити.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Процес запуску мотокоси

24-08-2014

Запуск мотокоси

Безпека робочої зони забезпечена, перевірка виконана, захисний одяг одягнений. Перш ніж почати використання інструменту уважно прочитайте інструкцію з експлуатації і зверніть увагу на наведені в ній вказівки з техніки безпеки. Після цього можна приступати до роботи з мотокосою.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Процес запуску бензопили

24-08-2014

Процес запуску крок за кроком

Переконавшись у безпечності робочої зони можна приступати до роботи з бензопилою. Під час виконання кожного з наступних кроків дотримуйтесь вказівок із техніки безпеки, у тому числі тих, що наведені в інструкції з експлуатації Вашої бензопили.

ЧИТАТИ ДАЛІ