Магазин інструментів "Бобер"

Купуйте оригінальне!
Офіційний представник ТМ
STIHL MAKITA VIKING METABO

Магазин інструментів «Бобер»

Купуйте оригінальне! Офіційний представник ТМ

STIHL MAKITA VIKING METABO
Головна / Корисна інформація

Насоси для брудної води Макіта

23-12-2013

Насоси для брудної води Макіта широко використовуються для перекачування та викачування прісної води та води, може бути злегка забруднена дощовою водою, для поливу городу та саду з бочки дощовою водою, для зрошення, для відкачування води з бочки, траншеї, ями, водосховища, ставка, басейну або підвалу.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Обов"язково ознайомтесь! Пам’ятка користувача бензопилкою

03-04-2013

Обкатування нової бензопили  проводити на середніх обертах без надмірного навантаження 3-5 заправок(різати щось тонке,не на всю довжину шини). На холостому ході обкатувати заборонено, так як масло яке міститься в бензині на холостих обертах все не згоряє, накопичується в циліндрі, закидає свічку і пилка глохне.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Правильне зберігання бензопили

07-04-2013

Зберігайте мотопили STIHL в сухому місці, захищеному від пилу. А якщо перед тривалим зберіганням (у випадку тривалої перерви в експлуатації, наприклад протягом всієї зими) Ви ретельно очистите мотопилу, то восени з повним правом можете розраховувати на її легкий запуск і безперебійну роботу.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Як правильно заточувати ланцюги?

02-05-2013

Ми  розкажемо  про досить важливий аспект експлуатації ланцюгових пил - заточку ріжучого ланцюга. Робота гострим ланцюгом є необхідною умовою безпечної і продуктивної експлуатації пили - ніколи не працюйте тупими ланцюгами.

ЧИТАТИ ДАЛІ