Магазин інструментів "Бобер"

Купуйте оригінальне!
Офіційний представник ТМ
STIHL MAKITA VIKING METABO

Магазин інструментів «Бобер»

Купуйте оригінальне! Офіційний представник ТМ

STIHL MAKITA VIKING METABO
Головна / Корисна інформація

Підготовка газонокосарки до тривалого зберігання

24-08-2014

Як же почуває себе Ваша косарка взимку? Щоб наступної весни Ваш інструмент знову був у найкращій формі, необхідно дотримуватись декількох правил зберігання в холодну пору року.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Комбі-система STIHL

24-08-2014

Комбі-система STIHL

Підрівняти краї газону, очистити доріжки, підстригти живопліт або прибрати листя - зі всіма завданнями Ви впораєтесь за допомогою одного інструменту. Практична швидкороз'ємна муфта дозволяє швидко замінити комбі-насадку без використання додаткових інструментів. Один рух руки - і можна братися за роботу!

ЧИТАТИ ДАЛІ

Мультисистема STIHL MM 55

24-08-2014

Йде мова про підстригання газону, прибирання чи розчищення доріжок - з мульти-системою STIHL ви легко справитесь із всім за допомогою єдиного інструменту. Інструмент легко переміщується по газону і керується однією рукою. Після закінчення експлуатації мульти-систему можна перевозити у складеному вигляді в автомобілі.

ЧИТАТИ ДАЛІ

Мінітрактори-газонокосарки VIKING

24-08-2014

Універсальність та високий рівень комфорту - ось що відрізняє інноваційні трактори-газонокосарки VIKING. Трактори для газонів і самохідні газонокосарки ідеально підходять для підстригання трави на великих площах. Висока продуктивність скошування доповнюється дуже простим керуванням у поєднанні з чудовими ходовими якостями та широким асортиментом приладдя.

ЧИТАТИ ДАЛІ