Магазин інструментів "Бобер"

Купуйте оригінальне!
Офіційний представник ТМ
STIHL MAKITA VIKING METABO

Магазин інструментів «Бобер»

Купуйте оригінальне! Офіційний представник ТМ

STIHL MAKITA VIKING METABO
Головна / Корисна інформація / Остерігайтесь підробок! Як розпізнати не оригінальну бензопилку?

Остерігайтесь підробок! Як розпізнати не оригінальну бензопилку?

07-04-2013

 

Увага! Підробки бензопил STIHL!

STIHL застерігає від підробок

Будьте обережні! За нібито вдалі покупки часто доводиться платити значно більше, адже у підроблених мотопил менша не тільки ціна, а й ресурс роботи, продуктивність і, перш за все, безпека. Однак, підробки не завжди пропонуються за дешеву ціну. У багатьох випадках ціна лише трохи нижча за ціну оригінального товару. Через це складається враження, що мова йде про оригінальну продукцію STIHL.

Фальсифікат – джерело серйозної небезпеки

У той час, коли вироби STIHL вирізняються строгими стандартами якості йбезпеки, це зовсім не притаманне фальсифікату. У більшості випадків вже через невеликий проміжок часу такі інструменти виходять з ладу, а за відсутності запчастин їх неможливо й відремонтувати. Крім цього, елементи безпеки або зовсім відсутні, або несправні. Наприклад, захист рук для автоматичного гальма ланцюга – один з найважливіших захисних пристроїв – може відламатись у підробленої пили вже під час розпаковування.

 Основним об’єктом фальсифікації продукції STIHL стали бензопили. Підробки надходять головним чином з Китаю і все частіше вони дуже подібні на оригінальні вироби завдяки оранжевому і світло-сірому кольору елементів корпусу. До того ж, покупця вводять в оману підроблені наклейки з маркою «STIHL». Часто на корпус наносяться й назви відомих моделей, наприклад «MS180». Крім кольору й назви моделі такі пили не мають нічого спільного з оригінальними пилами STIHL. Все частіше покупець ризикує наткнутися і на підроблене моторне мастило Stihl. Тут ще складніше, оскільки підроблювати зовнішній вигляд масла і етикетку легко, а розуміння того, що купив підробку, приходить лише тоді, коли пилі буде потрібний ремонт. Якщо уважно придивлятися до каністр і кольору масла, то є шанс вчасно виявити «кота в мішку» і не попастися на цю вудочку. Використання підробленого моторного мастила приводить до пошкодження двигуна моторної техніки. Stihl пишається якістю свого мастила і гарантує відповідність усіх заявлених і реальних характеристик. Проте, цілком логічно, що при використанні підробки продукт виходить із зони відповідальності компанії.  

Неоригінальні запчастини – підстава для скасування гарантії  

Багато магазинів, ринки і окремі фірми пропонують неоригінальні запасні частини для продукції відомих брендів, у тому числі Stihl. Зазвичай вони декларуються як «настільки ж якісні, але за нижчою ціною». Взагалі-то такий підхід до запчастин знайомий багатьом власникам іномарок. Але тут є принципова різниця, про яку торговці «неоригіналом» вважають за краще замовчувати. Компанії, що випускають садову моторну техніку, на відміну від автомобільних концернів, не допускають використання запчастин сторонніх виробників. Вся продукція фірми STIHL, включаючи найменшу запчастину, проходить ретельну перевірку якості. Використання оригінальних запчастин - гарантія збереження якості й властивостей продукту. Неоригінальні запчастини, а також підроблене мастило - підстава для скасування гарантії. При цьому споживач, по суті, позбавляється й самої техніки STIHL. При установці неоригінальних запчастин будь-яка компанія перестає гарантувати якість, технічні характеристики, надійність, і безпеку своєї продукції. Намагаючись заощадити, споживач часто платить двічі або й тричі, а його техніка не зможе довго служити йому вірою і правдою. Більше того, у разі нещасного випадку, якщо виявиться факт використання не рекомендованих виробником запчастин і витратних матеріалів (ланцюгів), страхова компанія точно відмовить у виплаті.